Klientų atsiliepimai

Vertiname kartu įgytą patirtį.
Mūsų klinika ne maža, dėl to kompiuterizavimas, norint efektyviai dirbti- būtinas. Ilgai ieškojome tinkamos verslo valdymo sistemos, kol radom SERVE Professionals. Būtent ši programa idealiai adaptuota mūsų rinkos ypatumams. Įsidiegus sistemą, pavyko puikiai sustyguoti tiek pacientų registravimą ir duomenų bazę, tiek vadybą ir apskaitą. Sistema yra paprasta naudoti, išsami, patogi visiems darbuotojams – registratorėms, specialistams, vadybininkams ir vadovui. Po kelių mėnesių naudojimo, jau nebegalime įsivaizduoti įmonės darbo be SERVE Professionals :-)
Lina Tvarijonavičienė
Odontologijos klinikos „Pilėnė“ vadovė
Pradėjus naudoti verslo valdymo sistemą SERVE Professionals, klinikos administravimas tapo kokybiškesnis, bendravimas su pacientais paprastesnis. Sistema padėjo sumažinti kasdieninių rūpesčių naštą vadovams, sutaupyti laiko, kurį galima skirti kitiems svarbiems darbams.  Pradėjus dirti su šia  sistema, nereikia skirti daug  pastangų jos įsisavinimui – ji patogi bei greitai perprantama.  Nors su SERVE Professionals dirbame tik pusmetį, tačiau per šį laiką sistemos kūrėjai padėjo patobulinti ir pritaikyti programą pagal mūsų poreikius.
Marius Bučinskas
Vilniaus odontologijos klinikos ,,Dantų harmonija“ vadovas
Gyvename dvidešimt pirmajame amžiuje, dėl to norime to ar ne, turime žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis, kurios leidžia efektyviau, bei kokybiškiau organizuoti darbą. Kiekviena klinika turėtų ryžtis šiam žingsniui ir nesigręžioti atgal. SERVE Professionals – neabejotinai naudingas ryšių su pacientais valdymo, pacientų aptarnavimo, įmonės administravimo, bei šiuolaikinės vadybos įrankis. Inovatyvi organizacijos vadyba – tai siekiamybė, link kurios turime eiti visi.
Alina Pūrienė
Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinikos gydytoja
Esame patenkinti įsigiję verslo valdymo sistemą SERVE Professionals, kurios dėka palengvėjo darbas tiek klientų rezervavimo, tiek pačių specialistų ir administratorių darbo su klientais prasme. Sistema talpina klientų duomenų bazę, – tai puiki galimybė turėti išsamią informaciją apie klientą, jo apsilankymo priežastis, istoriją, kas leidžia geriau pažinti klientą bei pasiūlyti jam tikslines paslaugas. Sistema SERVE Professionals  leidžia kurti ir lengvai valdyti VIP klientų nuolaidų sistemą, tai taip pat puikus įrankis vadovui ataskaitoms gauti. SERVE Professionals – tai patogi, informatyvi ir svarbiausia lengvai ir paprastai naudojama ryšių su klientais valdymo sistema.
Ligita Miškinienė
SPA ir grožio centrų tinklo “Saulėja” pardavimų ir rinkodaros vadovė
Denticija odontologijos klinikos logotipas
Klinikoje su SERVE Professionals dirbame jau antrus metus.  Registratūros atžvilgiu – programa puikiai valdanti pacientų srautą. Tiek gydytojas, tiek asmuo dirbantis registratūroje visuomet mato, kas, kada, kur ir dėl kokios priežasties turi vizitą.  Tai tinklinė verslo valdymo sistema, kuri protingai fragmentuota pagal kiekvieno darbuotojo interesų ratą. Kiekvienas darbuotojas turi prieigą, tik prie tos veiklos dalies, su kuria jis yra susijęs.  Dėka tokio valdymo iš esmės kokybiškai keičiamas registratūros darbas – greita, efektyvu, patogu. Gydytojo atžvilgiu, medicinos kortelių pildymą, galima patikėti savo padėjėjui. Jei tai yra tipinė situacija, tereikia pasakyti keletą žodžių ir padėjėjas sistemoje parinkęs tipines frazes gaus pilną, išsamų, juridinius reikalavimus atitinkantį, įrašą.  Gydytojui telieka aprašyti tik sudėtingas, netipines situacijas: tokiu būdu yra sutaupoma daugybė laiko. Reiktų paminėti, jog prie efektyvaus laiko organizavimo prisideda ir gerai sutvarkyta, lanksti automatinė paslaugų kainų skaičiavimo sistema. Pagrindinio administratoriaus požiūriu, SERVE Professionals sistemoje tobulai sutvarkyta darbo kiekybės ir kokybinės analizė. Yra galimybė, už tam tikrą laikotarpį, gauti kiekvieno gydytojo darbo analizę, patikrinti padarytų įrašų pilnumą,  jų kokybę, netgi tikrinti jų pagrįstumą. Ši verslo valdymo sistema leidžia lengviau organizuoti visos klinikos darbą, paskirstyti užduotis.
Algimantas - Antanas Šurna
Kauno odontologijos klinikos DENTICIJA vadovas
Su sistema SERVE Professionals pradėjau žymiai geriau planuoti savo įmonės išlaidas. Prekių sandelyje yra tik tokių produktų, kokių reikia specialistams įsigyti. Aš matau visus suplanuotus darbus ateinančiam laikotarpiui ir galiu būti ramus, kad specialistai nepasiges reikalingų produktų savo darbams atlikti, o aš – be reikalo neužšaldysiu savo įmonės pinigų nereikalingoms prekėms.
Viktoras Krupskis
UAB “Grožio verslo centras”, grožio salonas “Aidos studija” vadovas
Verslo valdymo sistema SERVE Professionals leido pasiekti maksimalų tikslumą atliekant užrašymus, sekant likutį sandėlyje, ruošiant naujus produktų užsakymus. Klientai patenkinti, kad visada gauna priminimą apie apsilankymą, mes džiaugiamės, galėdami efektyviai planuoti darbo dieną. Ypač lengva sekti kliento istoriją, visada matyti, kokios procedūros buvo jam atliktos, lengva sukurti nuolaidų sistemą pastoviems klientams. Ši kompiuterinė sistema ne tik palengvino specialistams ir administratoriams jų darbą, tačiau padeda sutaupyti laiko (ir popieriaus).
Lina Vasiliauskienė
Estetikos centro “Kosmedija” vadovė

Mūsų klientai

Privatumo politika

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu. Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti Įmonės partneriai, kurie teikia Įmonės interneto svetainės turinio valdymo įrankius.

Daugiau informacijos paspaudus nuorodą: privatumo politika