SMS žinučių siuntimas - TCG.lt

2023-05-05

SERVE Professionals sistemoje pradedame teikti SMS žinučių siuntimo ir gavimo be USB įrenginių paslaugas, integruotas kartu su telekomunikacinių paslaugų teikėju TCG Telecom, UAB. Nebereikės SIM kortelių modulių, sutarčių su mobiliais operatoriais, mokėjimo planų. Viskas vyksta automatizuotai, o inovatyvi TCG SMS platforma leidžia naudotis daugiau funkcionalumų. Mes kartu garantuojame maksimalią paslaugų ir aptarnavimo kokybę.

TCG Telecom - telekomunikacijų operatorius, kuris nuo 2008 m. specializuojasi individualizuotų sprendimų kūrime ir teikime Lietuvoje bei užsienyje. Teikia telefonijos, IT paslaugas, SMS žinučių, telefono numerių administravimo, automatizuotų skambučių ir integruotų sprendimų paslaugas. Ateityje planuojame išplėsti integracijos projektą.

TCG Telecom paskyroje esančias papildomas funkcijas galite efektyviai panaudoti produktų ar paslaugų naujienų pristatymui, reklaminėms kampanijoms, apklausoms ir pan., valdyti siuntimo greitį, kiekį, laiką, stebėti detalią statistiką ir ataskaitą su galimybe ją išsisaugoti.

Jeigu Jus domina šios paslaugos ar turite papildomų klausimų, kviečiame susisiekti su mumis arba tiesiogiai su SMS paslaugos teikėju:

TCG Telecom, UAB

marius@tcg.lt

+370 65914730

https://tcg.lt

Privatumo politika

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu. Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti Įmonės partneriai, kurie teikia Įmonės interneto svetainės turinio valdymo įrankius.

Daugiau informacijos paspaudus nuorodą: privatumo politika